Gündem:
Başkan Yücel'den Batı Alanya çıkarması
Konaklı Mahallesi’nde gerçekleşen toplantıya Başkan Yardımcısı Adem Er, Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri, batı bölgesi hizmet birimlerinin yetkilileri ve muhtarlar katıldı.

Alanya’da planlan yatırımlar hakkında muhtarları bilgilendiren Başkan Yücel, sadece yol, altyapı, asfalt değil sosyal ve kültürel alanlarda da belediye olarak büyük yatırım projeleri olduğunu söyledi. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda batı bölgesi muhtarlarını tek tek dinleyen ve not alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Merkezde yapılan ve devam eden dev yatırımlarımızın yanı sıra kırsal mahallelerimizin kalkınmasında önemli rol oynayan, yol, altyapı, sosyal ve kültürel projelere de büyük önem veriyoruz. Bu amaçla doğu ve batı mahallelerinde düğün salonu, okul, gençlerimiz için gençlik merkezleri gibi yatırımlara öncelik veriyoruz.” dedi.

Tek tek söz alarak sorunlarını Başkan Yücel’e ileten muhtarlar, “Şu ana kadar gerek başkanımıza gerekse amirlerine ilettiğimiz her konuda geri dönüldü ve yardımcı olundu. Özellikle Belediye Başkanımıza taleplerimizi iletmemiz yetiyor. Bölgemize yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz. Her zaman Başkan Yücel’in yanındayız.” diye konuştular.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Norveçli taraftarımızdan Alanyaspor'a...
9. Uluslararası Alanya Noel Pazarı bugün görkemli bir törenle açıldı.

Haberi Oku