Gündem:
Başkan Yücel'den davet var

 Belediye arkasındaki sempozyum alanında, 1 Kasım yarın saat 10.30’da açılışı yapılacak heykel sempozyumu 30 Kasım’a kadar devam edecek. Sempozyuma, Türkiye, Bulgaristan, Güney Kore, Kostarika, Meksika, Rusya ve Ermenistan’dan 9 heykeltraş katıldı. 13. Alanya Uluslararası Ahşap Heykel Sempozyumu’nda sanatçılar,  jüri üyelerinin belirlediği eserleri tasarlayacak.  Sempozyum sonunda ortaya çıkan eserler ise Alanya’nın parklarında ve kültürel mekanlarında sergilenecek.

BAŞKAN YÜCEL, DAVET ETTİ

Vatandaşların ve protokolün katılımı ile yarın Alanya Belediye Binası arkasında açılışını yaprak bir ay devam edecek, 13. Alanya Uluslararası Ahşap Heykel Sempozyumu’na, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel vatandaşları ve öğrencileri davet etti.  Alanya’ya kaliteli sanat eserleri kazandırmak istediklerinin kaydeden Başkan Yücel, açık alanda düzenlenen sempozyumu isteyen herkesin ziyaret ederek sanatçılardan bilgi alabileceğini hatırlattı. 

Bu yılki sempozyuma 89 ülkeden 84 heykeltıraş başvurmuş,  21 Eylül’de düzenlenen jüri toplantısında 7 ülkeden 9 sanatçının sempozyuma katılımına karar verilmişti.

banner111
Anahtar Kelimeler
Heykel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel'in rüya projesine muhteşem...
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara...

Haberi Oku