Gündem:
Başkan Yücel muhtarları dinledi
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkez mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde bir araya gelerek görüş alıverişinde bulundu. 17 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda mahallelerde yapımı devam eden çalışmalar ve yapılacak olan yatırımlar görüşüldü.

MUHTARLARDAN YÜCEL’E HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Merkez mahallelere yapılan hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür eden mahalle muhtarları, ‘’Başkanımız ve ekibi gece gündüz demeden her isteğimizi yerine getirdi. Tespit edilerek yerine getirilen hizmetlerin yanısıra şahsen mahallemiz için talep ettiğimiz sorunlarda anında çözüme kavuşturuluyor. Belirli aralıklarla da bir araya gelerek sorunlarımızı direk Başkanımıza aktarıyoruz. Bize zaman ayırarak istişare yapan Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz.’’ dediler.

BAŞKAN YÜCEL, MUHTARLARI TEK TEK DİNLEDİ VE NOT ALDI

Mahalle muhtarlarının tek tek taleplerini dinleyen ve not alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, taleplerin kısa süre sonra yerine getirileceğini söyledi. Yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında muhtarlara detaylı bilgiler veren Başkan Yücel; “Göreve geldiğimiz günden buyana her mahalleye ulaşan geniş bir hizmet ağı oluşturduk.

Bu ağımızla en ücra bölgemizden en kalabalık mahallelerimize rahatlıkla ulaşabiliyor ve gerekli hizmeti yerine getirebiliyoruz. Her mahallemiz ve muhtarımız bizim için değerli ve önemli.  Mahallelerimize daha hızlı ve yerinde hizmet yapmak için muhtarlarımız ile sık sık bir araya gelerek talep ve önerileri istişare ediyoruz.’’ dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler
LanyaAdem Murat Yücel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Norveçli taraftarımızdan Alanyaspor'a...
9. Uluslararası Alanya Noel Pazarı bugün görkemli bir törenle açıldı.

Haberi Oku