Gündem:
Başkan Yücel yaylalara çıkarma yapacak
 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, geçen yıl yaptığı gibi bu yıl da batı bölgesi yaylalarına ekibi ile birlikte çıkarma yapacak. Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve kalabalık bir ekiple bu hafta sonunu batı yaylalarında geçirecek olan Belediye Başkanı Yücel; “Bu hafta sonu batı yaylalarında bulunan vatandaşlarımızla bir araya gelip, sorunlarını dinleyeceğiz, dertlerini paylaşacağız. Yaptıklarımızı ve yapmak istediklerimizi anlatacağız. Hafta sonu yayla sakinlerimizi ve yolu batı yaylalarına düşen tüm vatandaşlarımızı yayla programımızda buluşmaya davet ediyorum.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL 23 YAYLAYI ZİYARET EDECEK

Başkan Yücel’in cumartesi günü sabah Bayır Mahallesi Oğuz Yaylası’ndan başlayacak yayla programı Pazar günü öğleden sonra Elikesik (Yöremece) Yaylası’nda son bulacak.

Başkan Yücel’in ziyaret edeceği yaylalar; Bayır Oğuz Yaylası, Karaboynuzlar Yaylası, Okurcalar Yaylası, Çakallar (Karıngöl) Yaylası, Saburlar Yaylası, Avsallar Yaylası, Akdam Yaylası, Seyricek, Soğukpınar Yaylası, Karamanlar Yaylası, Orhan Yaylası, Çayboğazı Yaylası, Gözübüyük Sirge Yaylası, Yenice Yaylası, Burçaklar Yaylası, Emişbeleni Yaylası, Eğrigöl (Sultanpınarı-Kaynarca), Söbüçimen Yaylası, Payallar Yaylası, Tosmur Yaylası, Toslak Yaylası ve Elikesik (Yöremece) Yaylası
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Teknoloji mezara girdi
Antalya'da mezar taşlarında kerakod uygulaması başladı. Sistem ile mezar taşı üzerinde bulunan karekod,...

Haberi Oku