Gündem:
Bayanlardan Tanrıseven'e ziyaret

 Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Siyasi Parti Kadın Kolları Başkanları, Kadın Dernek Başkanları ve Alanya Kanal A Televizyonu Haber Müdürü Gaye Coşkun, Kaymakam Tanrıseven'i makamında ziyaret ederek, 25 Kasım 'Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Günü' ve 5 Aralık Kadın Hakları Günü planlamasıyla ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Alanya Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Çelik'in de hazır bulunduğu ziyarette; Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Günü ve Kadın Hakları Günü ile ilgili yapacakları faaliyetler hakkında Kaymakam Tanrıseven'e bilgi veren Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, "Sayın Kaymakamımız öncülüğünde bu senede çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu etkinlikler öncesinde Kaymakam Beye bilgi vermek istedik. Her konuda desteklerini esirgemeyen ve yanımızda görmekten mutluluk ve gurur duyduğumuz Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum" dedi.

KAYMAKAM TANRISEVEN "KADINLARIMIZIN ÇALIŞMALARINDAN GURUR DUYUYORUM"

Alanya Kent Konseyinin çalışmalarından dolayı gurur duyduğunu ifade eden Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, "Alanya Kent Konseyinin çalışmalarını takdir ediyorum. Kadınlarımızın çalışmalarında her türlü desteği veriyoruz. Yapacağınız etkinliklerde beraber çalışıldığı takdirde daha çok kitleye ulaşacağımızı düşünüyorum. Projelerinizi ve yapacağınız çalışmaları destekliyorum. Yapacağınız etkinliklerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı her türlü desteği verecek" dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Kadın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya Belediyesi'nden sıcak asfalt atağı
Alanya Belediyesi, mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kestel Mahallesi’nde çalışmalarını...

Haberi Oku