Gündem:
Belediyeden sahillere duş ve WC
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşların ve mahalle muhtarlarının turizm sezonunda en çok talep ettiği hizmeti hayata geçiriyor.

Alanya Belediyesi tarafından ilk etapta ilçenin doğu sahillerine yapılacak 5 adet soyunma kabini, duş ve wc’nin projesi hazırlanarak 26.03.2018 tarihinde ihale edildi.  3 adet Mahmutlar sahiline, 1 adet Kargıcak sahiline ve 1 adet de Kestel sahiline olmak üzere 5 adet olan projenin her birinde 2 tane engelli wc,  2 tane normal wc,  lavabolar ve 4 adet de soyunma kabini  bulunuyor. Ayrıca projede 4 kişilik de duş yer alıyor. Doğu sahillerinde 5 noktaya yapılan soyunma kabini, wc ve duşların yapım işi Haziran ayında tamamlanacak.

“ÇOK BÜYÜK BİR İHTİYACI KARŞILIYORUZ”

En temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda vatandaşların çok büyük sıkıntı yaşadığını kaydeden Belediye Başkanı Yücel, “Turizm sezonunda serinlemek için denizlerimize giren vatandaşlarımızın ve kente gelen misafirlerimizin en büyük ihtiyaçları olan duş, wc ve soyunma kabinlerinden oluşan mini tesisleri yoğun talep üzerine inşa ediyoruz. Şu an yapımları devam ediyor. Haziran ayında tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız.” dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler
AlanyaAdem Murat Yücel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da av turizmi için protokol imzalandı

Haberi Oku