Gündem:
Büyükşehir Belediyesi Okullar Ligi başlıyor

 Her yıl büyük heyecan ve mücadeleye sahne olan Büyükşehir Belediyesi Okullar Ligi 2016-2017 sezonu tanıtım toplantısı Antalya Kültür Merkezi Perge Salonu’nda gerçekleşti. Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu ve Döşemealtı ilçelerindeki okullarının müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri toplantıda hazır bulundu. Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Mutlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Yavuz Gürhan, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü temsilen Hami Dorul toplantıda proje hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

"17 Kasım'da başlıyor"

Okullar Ligi’ne destek veren okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür eden Mutlu, geçen yıl futbol, basketbol, voleybol, hentbol olmak üzere dört olan branşta gerçekleşen lige, öğretmenlerin talepleri doğrultusunda bu yıl oryantiring branşını da eklediklerini ifade etti.
Okullar Ligi açılış törenini 17 Kasım’da gerçekleştirmeyi planladıklarını anlatan Mustafa Mutlu, kayıtların bitmesiyle beraber, öğrencilere ücretsiz malzeme dağıtımlarının yapılacağını söyledi. Öğrencilerin müsabakalara okul servisleriyle taşınacağını kaydeden Mutlu, her öğrenciye Antalyaspor forması hediye ederek, Antalyaspor sevdasının genç gönüllere aşılanacağını belirtti.

Hami Dorul da bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Okullar Ligi’nin öğrencileri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, zamanlarını etkin bir şekilde değerlendirmeleri için çok önemli olduğunu söyledi. Dorul, gençlere bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Okullar, 2016-2017 Antalya Büyükşehir Belediyesi Okullar Ligi’ne, online kayıt sistemi ile www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden kayıtlarını gerçekleştirebilecek.

banner111
Anahtar Kelimeler
Okul Ligi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türel: “1 milyarlık dev proje başladı”
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaklaşık 1 milyar lira maliyetli Varsak-Zerdalilik...

Haberi Oku