Gündem:
Büyükşehir yağmur çamur demeden çalışıyor
2018 yılı içindeki asfalt ve yol yapım çalışmaları yapılacak yerlerde incelemelerde bulunmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir Alanya’ya geldi. Akdemir ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Kırsal alan sorumlusu Arif yeni ile birlikte ilk olarak Süleymanlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen yol genişletme ve parke çalışmalarını yerinde inceledi. Akdemir ve Güney, Mahalle muhtarı Hüseyin Kurt ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Süleymanlar’da yol genişletme çalışmaları tamamlanırken, arazi yapısı asfalta uygun olmayan yolu 700 metrelik bölümünde ise parke kaplama çalışması yapılıyor. Güney ve Akdemir, yoğun yağışa rağmen çalışan ekipleri denetledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Güney ve Akdemir daha sonra Kadıpınarı Asmaca arasındaki yolun genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Yol, genişletme çalışmaları bir taraftan sürerken, yağmur suyunun geçti yerler ve dere yataklarına da büzler konuyor.

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir’le birlikte devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Yağmur çamur demeden ekiplerimiz bölgemize en iyi hizmeti getirmek için çalışıyor. Bir taraftan bu çalışmalar devam ederken, bu yıl içinde asfalt programına aldığımız yerlerde yapılacak çalışmaları planlamasını yapıyoruz. İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir’le bu çalışmaları ele aldık. Alanya’nın bir noktasına hizmet getiren ve götürdüğümüz projelere destek veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ediyoruz “ dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

‘Bir Zamanlar Alanya’ kitabı fotoğraf sahiplerine...
Alanya’nın 50 – 100 yıl önceki sosyal yaşamının, denizinin, ticaretinin, sanatının, aile yaşamının,...

Haberi Oku