Gündem:
Büyükşehirden engellilere servis hizmeti
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye için büyük önem taşıyan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde oy kullanacak, ancak sandık başına gitmekte zorlanan engelli vatandaşlarımız için çalışma başlattı. Antalya genelinde olduğu gibi Alanya’da da hizmet veren Engelsiz Ulaşım Aracı, 24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde oy kullanacak engelli vatandaşları sandık başlarına taşıyacak ve oyunu kullanan vatandaşları evlerine götürecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Üstündağ, “24 Haziran seçimlerinde engelli vatandaşlarımızın demokratik hakları olan oy kullanma işlemini yerine getirmeleri için gerekli hazırlıkları yaptık. Antalya ve ilçelerinde bulunan engelsiz ulaşım araçları ile vatandaşlarımızı gün boyunca oy kullanacakları yere götürüp tekrar evlerine bırakacağız. Bu hizmet için araçlarımız ve personelimiz hazır “ dedi.

Ben oyumu nasıl kullanacağım, gidip gelmek zor diyen engelli vatandaşlarımızın bu hizmetten yararlanmaları için 518 23 41 ya da 0506 385 50 35 nolu telefonları aramaları yeterli olacak.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalılar dikkat! Antalya ve ilçeleri için...

Haberi Oku