Gündem:
Çavuşoğlu'ndan Yücel'e Lavrov sözü

 Çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Alanya’da Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e Alanya Belediyesi’nde ziyaret gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde gösterdiği başarılarından dolayı Başkan Yücel’e tebriklerini iletti. “Vatandaşların 5 yılı için Yücel yine güzel projeler ortaya koydu. Bundan sonra proje ve vaatlerini hayata geçireceğinden şüphemiz yok. Kendisine gereken desteği vereceğiz” diyen Bakan Çavuşoğlu, “Alanya’yı el ele daha iyi noktalara getirmek için gayret göstereceğiz” dedi.BAŞKAN YÜCEL: “ALANYA HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de Bakan Çavuşoğlu’na bu yoğun gündemine rağmen kendisine gerçekleştirdiği nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Bakan Çavuşoğlu’nun desteğini her zaman hissettiklerini ifade eden Başkan Yücel, “Alanya her zamankinden daha güçlü bir yapıyla önümüzdeki 5 yıla hizmet edecek. Bakanımızın destekleriyle Alanya’ya bugüne kadar görmediği, almadığı hizmetleri kazandırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

BAŞKAN YÜCEL’DEN ÇAVUŞOĞLU’NA DAVET

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’nu 15-17 Haziran tarihleri arasında bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilecek Alanya Belediyesi Turizm ve Sanat Festivali’ne davet eden Başkan Yücel, “Rus turistlerin Alanya’ya ilgisinin artmasından dolayı, bu pazardan aldığımız pazar payını arttırmak adına bu yıl festivalimizi ‘Rus Yılı’ ilan ettik. Sizleri de Dışişleri Bakanımız olarak aramızda görmek isteriz” diye konuştu. Bakan Çavuşoğlu da, “Madem ki bu yıl festivalde Rus Yılı ilan edildi, ben de Rus Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’u festivale davet edeceğim. Müsait olursa muhakkak katılacaktır” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Mevlüt çavuşoğlu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner199

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

İç hat uçuş seferleri yeniden başladı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Önümüzdeki günlerde yurt dışı uçuşların...

Haberi Oku