Gündem:
CEYLAN TANRISEVEN'DEN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYARET

 Yaklaşan Mübarek Kurban Bayramı nedeniyle Alanya'da bulunan Şehit ve Gazi ailelerini Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Çelik ve Alanya Gönüllüleri ile birlikte ziyaret eden Ceylan Tanrıseven, Şehit ve Gazi aileleri ile bayramlaştı. Ceylan Tanrıseven, "Şehit ve Gazi ailelerimizle bayramdan önce ziyaret edelim ki o günün telaşesi olmasın istedik. Bu ziyaretimiz aracılığı ile Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile hem bayramlaşma fırsatı buluyoruz" dedi.

CEYLAN TANRISEVEN "DEVLETİMİZ HER ZAMAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN YANINDADIR"

Duygusal anların yaşandığı ziyarette Şehit ve Gazi ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirten Ceylan Tanrıseven, "Sizleri bayramdan öncesi ziyaret etmek istedik. Sizlere Alanya Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven'in selamını getirdim. Yalnız bayram ve özel günlerde değil, Devletimiz her zaman Şehit aileleri ve Gazilerin yanındadır" dedi. 

Şehit ve Gazi Aileleri bayram ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduklarını dile getirerek, "Bayramdan önce bizleri ziyaret ederek hem bizleri sevindirdiniz hem Devlet'in bizleri unutmadığını gösterdiniz. Sayın Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven her türlü sorunumuzla ilgileniyor ve her zaman yanımızda. Sayın Kaymakamımıza ve sizlere çok teşekkür ediyoruz" dediler.


banner111
Anahtar Kelimeler
Ziyaret

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Dikkat! Alanya'da 3 ay süreyle yasaklandı

Haberi Oku