Gündem:
Denizli'deki Alanyalılar bir araya geldi
Denizli'de üniversitede öğrenim gören yaklaşık 30 kadar Alanyalı öğrenci Müdür Demir tarafından Denizli Polisevinde kahvaltıda ağırlandı. Daha önce görev yaptığı Ankara, Konya ve diğer yerlerde Alanyalılara sahip çıkması ve onları bir araya getirmesiyle gönüllerde yer edinen ve Alanya'nın  gururu olan Müdür Demir, bir kez daha Alanyalıları bir araya getirdi ve gurbette Alanyalıların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. 
Pamukkale Üniversitesinin değişik bölümlerinde okuyan gençleri bir araya getiren Demir, Alanyalı gençlerle dertleşip onların sorunlarını dinledi ve her zaman yanlarında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirtti. Gençlerle koyu bir Alanya sohbeti yapan Demir, bayan öğrencilerin Dünya Kadınlar gününü onlara karanfiller ikram edip yerel hediyeler verdi. Tüm gençlere hediye sunan Demir öğrencilerin mutlu olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Gençler de, Müdür Demir'e kahvaltıdan ve ev sahipliğinden dolayı teşekkür ettiler ve kendilerine gurbette sahip çıktığı için çok Mutlu olduklarını belirttiler.
Hoş bir ortamda geçen kahvaltıda, Demirtaş'tan Okurcalar'a, Bademağacı'ndan Yaylakonak'a kadar bir çok mahalleden öğrenciler katıldı.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Konsolos Şahin Alanya protokolüyle buluştu
Alanya protokolü, fahri konsoloslar ve yabancı dernek başkanları Litvanya Fahri Konsolosluğu görevine başlayan...

Haberi Oku