Gündem:
Devlet Bahçeli Alanya'ya geliyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Alanya'ya geliyor. 8-9-10 Aralık tarihlerinde Belek'te yapılacak olan MHPli belediye başkanları toplantısı için Antalya'ya gelecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 9 Aralık'ta Alanya'ya gelecek. 

Devlet Bahçeli'nin Alanya programını MHP Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan açıkladı. Türkdoğan Bahçeli'nin MHP Alanya İlçe Teşkilatına yeni üye olan partililere rozet takacağını, Yeni Alanya Belediye Binasının temelini atacağını ve Alanya Belediyesi Güneş Enerji Santrali'nin açılışını yapacağını söyledi. 

Türkdoğan Bahçeli ziyareti ile ilgili, "Bizim için en önemli gündem maddelerinden bir tanesi Allah nasip ederse Milliyetçi, ülkücü hareketin lideri, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi Alanyamızı bir kez daha şereflendireceklerdir. MHP Alanya İlçe Teşkilatımızın düzenleyeceği üye katılım törenine katılacaklardır. Sayın Genel Başkanımız bizzat Alanya’ya yeni katılımını sağladığımız üyelerin rozetlerini elleriyle takacaklardır." dedi.

Türkdoğan tüm Alanya'yı şimdiden Bahçeli'nin de katılacağı programlara şu sözlerle davet etti: 

"Bu vesileyle ben şimdiden bütün Alanya kamuoyunu hem teşkilatımızın yapacağı katılım törenine hem de belediyemizin temel atma ve açılış programlarına davet ediyorum."

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin programının ayrıntıları önümüzdeki günlerde netlik kazancak. 

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Kızılkule komutan Anders Ordusuna ev sahipliği...
Alanya Belediyesi ve Polonya Cumhuriyeti Büyükelçiliği işbirliğiyleKızılKule’de ‘’GenarelAnders’in-...

Haberi Oku