Gündem:
'Devlet Hastanesinde hastalar kapıda kalıyor'
Konuyla ilgili Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya'nın yaptığı açıklama şu şekilde:

"Yeni yerine taşınan Alanya Devlet Hastanesi'nde güvenlikler kraldan çok kralcı gibi davranarak ticari taksileri kapıdan içeri almamaktadırlar.

Taksici üyelerimizden Devlet Hastanesi giriş kapısındaki güvenliğin, hastaneye götürdükleri hastalarını ve müşterilerini ticari araçların hastane bahçesine girmelerinin ve hastane bahçesine park yapmalarının yasak olduğu gerekçesiyle içeri almadığı ve vatandaşların mağdur olduğu ile ilgili şikayetler almaktayız. Yasağın ne amaçla uygulandığı bilinmemekte ve bu konuda bir açıklama yapılmamaktadır.

Son günlerde taksici üyelerimizin devlet hastanesine götürdükleri hastaları ticari araçların hastane bahçesindeki parka alınmadığı ve müşteriyi kapıda indirmek zorunda kaldıkları ile ilgili şikayetler almaktayız. Vatandaşlarımız bu uygulama ile mağdur duruma düşmektedir. Tüm araçlar hastane bahçesi içersine girebilirken ticari taksilere yönelik bu uygulamaya bir anlam veremiyoruz. Taksinin içindeki hasta kendiside olabilir müşterisi de. Kapıdan hastane kapısına kadar bir hasta yürütülemez. Uygulamanın amacı nedir bilinmemekte. Ancak ne sebeple olursa olsun bir ticari taksinin hastane ana kapısından içeri alınmaması ve içerdeki parka park ettirilmemesi yanlış bir uygulamadır. Yetkililerin bu konuda acil olarak bir düzenleme yapmasını istiyoruz.
banner111
Anahtar Kelimeler
Ali AkkayaAlanya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türel'den Alanyaspor'a müjde!
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanyaspor Tesisleri’nin ihalesini 4 Aralık’ta...

Haberi Oku