Gündem:
Engelleri Başkan Yücel ile aşıyorlar

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile engelli bireylerin ulaşım sorununa öncelik tanıyan Fen İşleri’ne bağlı ekipler, Türktaş Mahallesi’nde araç yolu olmadığı için evinden çıkmakta zorluk yaşayan engelli Gülcan Tülü’nün evinin önüne kadar araç yolu açarak betonla kapladı.

Türktaş Mahallesi’nde yaşayan Gülcan Tülü ‘nün annesi Fatma Tülü, evinin önündeki yolun çok bozuk olmasından dolayı kızının tekerlekli sandalyesini hareket ettirmekte zorlandığını belirterek, “Kızım hastalığından dolayı evde durmak istemezdi. Sürekli dışarı çıkarıyordum. Ama yol bozuk olduğu için tekerlekli aracı hareket ettirmek için çok zorlanıyordum.” diye konuştu.

Başkan Yücel’in talimatı ile belediye ekiplerinin 2 gün içerisinde yolu açarak betonla kapladığını anlatan Engelli Gülcan Tülü’nün Annesi Fatma Tülü, “Şu an çok rahatız. Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyorum. Bu kadar hızlı bir şekilde yolun yapılmasına gerçekten çok şaşırdık. Eşim bizzat Belediye Başkanını ziyaret ederek teşekkür etti.” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Engelli

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Belediyelerde yönetim sistemi değişiyor
Belediyelerde üst düzey bürokratlar belediye başkanı ile gelecek belediye başkanı ile gidecek

Haberi Oku