Gündem:
Engelsiz sanat sergisine davet

 “Engelsiz Kent Alanya” sloganıyla Türkiye çapında örnek çalışmalara imza atan Alanya Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenliyor.

Alanya Belediyesi Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’ndeki Engelsiz Sanat Atölyesi’ne devam eden yaklaşık 75 engelli birey ve yakınlarının yaptığı 150 eserden oluşan Karma Resim Sergisi, yarın törenle açılacak. Sergi açılışının hemen ardından katılımcılara canlı müzik eşliğinde, Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi bahçesinde kokteyl ve eğlence düzenlenecek.

BAŞKAN YÜCEL’DEN ETKİNLİKLERE DAVET

Alanya Belediyesi’nin engellilere yönelik uygulamaları ile birçok belediye örnek olduğuna dikkat çeken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Belediyemizin yürüttüğü tüm çalışmalarda engelli bireylerimizin de dahil olacağı stratejiler belirliyoruz. Bu noktadan hareket ederek, Alanya’yı Engelsiz Kent olma yolunda daha iyi bir noktaya taşımak için birçok projeyi hayata geçirmekteyiz. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün nedeniyle düzenlediğimiz etkinliklerimize vatandaşlarımızı davet etiyorum.” dedi.banner111
Anahtar Kelimeler
Davet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'nın beklediği festival 25 Haziran'da
Alanya Belediyesi’nin bu yıl 18. kez düzenleyeceği, sanat ve eğlenceyle dolu geçecek Turizm ve Sanat Festivali...

Haberi Oku