Gündem:
Eto'o ile Arat'ın Emre Akbaba tartışması
 Can Arat, Galatasaray'ın bu sezon Alanyaspor'dan kadrosuna kattığı Emre Akbaba ile ilgili Antalyaspor'un eski golcüsü Samuel Eto'o'yu suçlayıcı ifadeler kullandı.
Arat sosyal medya hesabı üzerinden, "Emre Akbaba Eto'o'nun Antalyaspor'a transfer olduğu sezon transfer oldu. Fransızca bildiği için Eto'o Emre'ye yakın davrandı. Sahaya çıktığımızda Emre o kadar iyiydi ki Eto'o 'Sen çok kaliteli futbolcusun' dedi.

SAHANIN YILDIZI OLMAK İÇİN EMRE'Yİ ALANYASPOR'A GÖNDERDİ

Eto'o sahanın yıldızı olmak istediği için Emre'yi Alanya'ya gönderdi. Neden Antalyaspor Emre'den vazgeçip Eto'o'yu tuttu? Ve neden Emre'nin satışıyla Antalyaspor'un kasasına para girmedi? Şimdi sormak istediğim soru Türkiye'de Emre mi büyük futbolcu yoksa Eto'o mu? Peki Fenerbahçe-Antalyaspor ilişkileri iyiyken Fenerbahçe neden Emre'yi transfer etmedi?" şeklinde tweetler attı.

BİRBİRLERİNİ YALANCILIKLA SUÇLADILAR

Kariyerini Katar'da sürdüren Samuel Eto'o ise bu suçlamalara karşılık, "Emre Akbaba'yı Alanyaspor'a benim gönderdiğimi hangi ara keşfettin? 1 ayın 29 gününün 23 saatinde olduğun gibi sarhoşken mi, yoksa ayık gezdiğin 1 saatte mi? Yalancısın" diyerek karşılık verdi.

Can Arat, Kamerunlu golcünün bu sözlerine ise, "Ben sadece kamuoyuyla görüşlerimi ve gözlemleri paylaştım. Rahatsız oldun sanırım ve iftiralara başladın, bu da söylediklerimin doğululuğunu kanıtlıyor. Bu arada yalancı sensin" diyerek yanıt verdi.

banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Kızılkule komutan Anders Ordusuna ev sahipliği...
Alanya Belediyesi ve Polonya Cumhuriyeti Büyükelçiliği işbirliğiyleKızılKule’de ‘’GenarelAnders’in-...

Haberi Oku