Gündem:
GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

 Törene Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkan Vekili Mehmet Kula ve Garnizon Komutanı Binbaşı Serkan Akbaba'nın Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başladı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti. Törende Gazi Abdullah Yılmaz, gaziler adına konuşma yaptı. 

Gazi Abdullah Yılmaz konuşmasında, Gazilere kahramanlıkları için her zaman ve her yerde değer verilerek sahip çıkılması gerektiğini söyledi. Yılmaz, gazilerin vatanı için canını ortaya koyan kahramanlar olduğunu belirterek Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e ve yetkililere teşekkür etti.   

Törenin ardından Gaziler protokol ile birlikte bir araya gelerek kahvaltı yaptılar. Kahvaltıda Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, gaziler ile sohbet ederek gazilerin hatıralarını dinledi. 

19 Eylül Gaziler Günü, kutlama törenine Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkan Vekili Mehmet Kula, Garnizon Komutanı Binbaşı Serkan Akbaba, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, kurum amirleri ve gaziler ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.
banner111
Anahtar Kelimeler
Alanya Gaziler Günü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Zorunlu deprem sigortasında azami teminat artırıldı
Zorunlu Deprem Sigortası kapsamında, bir mesken için yapı tarzı ayrılmaksızın verilebilecek azami teminat...

Haberi Oku