Gündem:
Güney 'Hayırlı olsun' turuna çıktı
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Hal Müdürü Halit Parlayüksel ve İtfaiye Müdürü Mehmet Oral ile birlikte ilk olarak Alanya SGK Müdürü Muharrem Kaya’yı ziyaret etti. Karşılıklı görüşmede her iki kurumun yaptığı çalışmalar konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. Güney, Kaya’ya Alanya’daki görevinde başarılar diledi.

Güney ve birim amirleri daha sonra Alanya Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ı makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı sohbet edildi ve Güney Kaya’yı yeni görevinden dolayı tebrik etti.
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney günün son ziyaretinde Alanya Adliyesine giderek Alanya Başsavcılığı görevine yeni başlayan Yasin Emre’yi birim amirleriyle birlikte makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette, yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Denetimli serbestlik kapsamında yapılan protokolle Büyükşehir bünyesinde çalıştırılan hükümlüler konusundaki projenin geliştirilmesi ve bu konuda adımlar atılması değerlendirildi .
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ziyaretler sırasında yaptığı değerlendirmede, “Biz Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi olarak ilçemizde faaliyet gösteren tün resmi kurumlarımızla işbirliği içinde çalışıyoruz. Alanyamızı geliştirecek ve yararına olacak tüm hizmetlerde kurumlarla işbirliğimiz devam edecek. Bugüne kadar güzel projelere birlikte imza attık bundan sonra da şehrimiz için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.“ dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalı ülkücüler Türk askerlerine dua...
Alanyalı Ülkücüler geniş bir katılımla Afrin'e operasyon düzenleyen askerlerimiz için dua ettiler....

Haberi Oku