Gündem:
İlk imzalar MHP'de atıldı
Alanya’da yaşayan Betül Ünal isimli yazar kadın, kendi yazmış olduğu, ‘Kayıp Giden Hayaller’ isimli kitabının ilk imza gününü kendisine baskı sürecinde destek veren MHP Alanya İlçe Teşkilatında gerçekleştirdi.

İmza gününde konuşan MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, ‘Hayata ve yaşama azimle sıkı sıkıya tutunmuş, Betül Ünal kardeşimizin kendi yazmış olduğu ‘Kayıp Giden Hayaller’ isimli kitabın imza günündeyiz. 

Bu kitabın hazırlanmasının bir öyküsü var tabi ki de. Betül kardeşim bugüne kadar yazdığı şiirlerinin yayımlanması konusunda bir isteğinin olduğunu geçtiğimiz dönemde bize iletmişti. 

Konuya İl Kadın Kolları Başkanımız Yıldız Aslıhan Dinçer Hanımefendi şahit oldu.

 Yine İl Kadın Kolları Başkanımız ve beraberinde Mustafa Kemal Çörekçi ile birlikte bu kitabın basılması yönünde bir çalışma yaptılar. Bugün itibari ile Betül kardeşimizin kitabı elimizde kendisi de bizler için imzalıyor.

 Bu güzel çalışmasından dolayı kendisini kutluyor ve tebrik ediyorum. Çok güzel bir şiir kitabı olmuş yani hakikaten anlamlı şiirler var içerisinde. Bu anlamlı eserin hazırlanmasında katkısı olan Aslıhan Hanıma ve Mustafa Kemal Beye de ayrıca sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Yine bu şiir kitabının düzenlemesinde katkı veren Ahmet Naci Hocama da teşekkür ediyorum’ dedi.


banner111
Anahtar Kelimeler
Mhp

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Büyükşehirden Alanya'nın batısında...

Haberi Oku