Gündem:
KHK ile Alanya'dan yeni ihraçlar var

 Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 692 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Olağanüstü Hal kapsamında 692 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Kararname ile toplam 7 bin 348 kişi ihraç edilirken, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in madalyaları alındı. Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da ihraç edildi. 
Yayımlanan KHK ile İçişleri Bakanlığında bin 486 kişi, Sağlık Bakanlığında 789 kişi, Adalet Bakanlığında 418 kişi, Diyanette 551 kişi, Dışişleri Bakanlığında 45 kişi, Emniyette 2 bin 303 kişi, TRT'de 29 ve Jandarma'da 235 kişi olmak üzere toplam 7 bin 348 kişi ihraç edildi. Adalet Bakanlığında 49 kişi ve Diyanet İşleri Başkanlığında 36 kişi ise göreve iade edildi.

İŞTE ALANYA'DAN İHRAÇ EDİLEN İSİMLER


Yeni kararname ile Alanya Müftülüğünde görevli Kurs Öğreticisi Zeynep Coşkun, Müezzin Mustafa Adıyaman, Kuran Kursu Öğreticisi Mariye Ateş, İmam Hatip'ten Salih Saygılı, Teknisyen Osman Tuna, Öğretmen Nurefşan Ocak ve Alanya L Tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda İnfaz Koruma Memuru Emirhan Erkılıç da ihraç edilen isimler arasında yer alıyor. 

Ayrıntılar Geliyor


banner111
Anahtar Kelimeler
İhraç

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yücel'in hizmetleri vatandaşın yüzünü...
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel vatandaşı mutlu ediyor.

Haberi Oku