Gündem:
Konsolos Şahin Litvanyalı çocuklarla buluştu

Alanya Litvanlar Derneği Başkanı Ruta Danılevıcıute ve Litvanyalı aileler Litvanya Fahri Konsolosluğu’nu ziyaret ederek Litvanya Fahri Konsolosu ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’le görüştü.


ŞAHİN’DEN LİTVANYALI  AİLELERE VE ÇOCUKLARA HEDİYE

Litvanyalı ailelere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şahin, “Yılbaşına çok az bir süre kalması nedeniyle yerleşik olarak Alanya’mızda yaşayan Litvan vatandaşlarla ofisimizde bir araya geldik. Onların kendilerini burada yalnız hissetmemeleri için sık sık bir araya gelmeye de devam edeceğiz. Zaten Alanya Litvanlar Derneği Başkanı Ruta Danılevıcıute  ile her zaman iletişim halindeyiz” dedi.

Başkan Şahin, “Ziyarette, Litvanya-Alanya arasındaki ilişkileri nasıl geliştirebileceğimiz konusunda da fikir alışverişinde bulunup, önümüzdeki süreçte Alanya’mızda yaşayan Litvan vatandaşlarla ilgili yapılacak projeleri değerlendirdik” diye konuştu.

Litvanyalı çocukları verdiği hediyelerle sevindiren Şahin, anne-babaları da unutmayarak onlara da çeşitli hediyeler takdim etti. Alanya Litvanlar Derneği Başkanı Ruta Danılevıcıute ise Şahin’e, Litvanya’ya özgü organik ürünlerin yer aldığı bir hediye takdim etti.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başpehlivanlardan Başkan Böcek’e ziyaret
Başkan Böcek Kırkpınar’da altın kemeri istedi

Haberi Oku