Gündem:
Lavrov: Alanya'dan çok etkilendim

 Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu; özellikle dün akşam saatlerinde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un havaalanında Klassika-M adlı Rus Koleji'nin öğrencileri tarafından karşılanması, oteldeki düzen, vatandaşların ilgisi ve programın güzel geçmesinden dolayı çok memnun olduğunu söyledi.

DIŞİŞLERİ BAKANINDAN KAYMAKAM TANRISEVEN'E TEŞEKKÜR

Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, organizasyonda gösterdiği çabalardan dolayı Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'e teşekkür etti. Bakan Çavuşoğlu, "Her şey çok güzeldi. Misafirimiz Lavrov da oldukça memnun kaldı. Çok iyi bir şekilde ağırladınız. Ben ve Antalya Valimizde programa misafir olarak eşlik ettik. Çok beğendik. Dışişleri ekibimizle birlikte Alanya Kaymakamımız Hasan Tanrıseven'e teşekkür ediyorum" dedi.

LAVROV "ALANYA'DAN ÇOK ETKİLENDİM"

Özellikle Alanya'dan çok etkilendiğini belirten Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov da, "Havaalanında kendi vatandaşlarımın beni karşılamasından dolayı oldukça memnun oldum. Öğrencilerle sohbet ettim. Misafirperverliğinden dolayı başta dostum Sayın Çavuşoğlu olmak üzere Alanya Kaymakamına ve diğer yetkililere teşekkür ediyorum" dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
AlanyaLavrov

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yüksel ve Çalış dur 'durak' bilmiyorlar
Alanya Şoförler Odası Başkan Adayları Mehmet Yüksel ve Recep Çalış durak durak gezerek taksicilerle buluşuyorlar.

Haberi Oku