Gündem:
Mahmutlar'da Ramazan Şenliği düzenlendi
Alanya Belediyesi ile Mahmutlar Koruma ve Dayanışma Derneği’nin iş birliğinde düzenlenen Ramazan Şenliği’nde çeşitli etkinlikler yapılırken Meddah gösterisi ve Semazen sunumu vatandaşlardan büyük beğeni aldı. Alanya Belediyesi Mahmutlar Ek Hizmet Binası önünde yapılan Ramazan Şenliği’ne Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, MHP Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

YÜCEL: “RAMAZAN AYININ RUHUNU HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programın açılış konuşmasında Ramazan ayının birlik ve beraberliği temsil ettiğini vurgulayarak şunları söyledi; “Ramazan-ı Şerif ayında bu tür etkinliklerle hem kültürümüzü yaşatıyor hem de vatandaşlarımızla birlik beraberlik duygularımızı pekiştiriyoruz. Bu organizasyonda başta MAHKOD Başkanımız Mesut İlhan ile ekibine ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. Başkan Yücel’in konuşmasının ardından Mahmutlar Koruma ve Dayanışma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan, kendisine katkılarından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Başkan Yücel yoğun ilgi gören sunumların ardından alanı gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, alana kurulan Mobil Çözüm Aracı’nı da ziyaret ederek taleplerle ilgili bilgi aldı. 

banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türk bilim insanı yapay organları gerçeğe...
Türk bilim insanı Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Nuri Ertaş, geliştirdiği biyomürekkep ile yapay organlardaki hücrelere...

Haberi Oku