Gündem:
MEZARLIKLAR BAYRAMDA ÇİÇEK AÇACAK
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mezarlıklarda mevsimlik ve çok yıllık çiçek dağıtma geleneğini bu bayramda da sürdürecek. Arife günü belediyeye bağlı toplam 19 mezarlıkta sabah saat 08.00’dan itibaren çiçek fidesi dağıtımına başlanacak. Alanya genelinde toplamda 25 bin çiçek fidesinin dağıtımının yapılması bekleniyor.

Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, Alanya genelindeki mezarlıklarda vatandaşların, yakınlarının mezarlarına dikmesi için ücretsiz olarak çiçek fidesi dağıtılacağını söyledi.

ÇİÇEK FİDESİ DAĞITILACAK MEZARLIKLAR

Okurcalar Karaburun Mezarlığı, İncekum Karabuynuzlar Mezarlığı, Avsallar Merkez Mezarlığı, Türkler Belediye Mezarlığı, Payallar Merkez Mezarlığı, Güzelbağ Merkez Mezarlığı, Emişbeleni Merkez Mezarlığı, Konaklı Mandıra Mezarlığı, Çıplaklı Kızılharman Mezarlığı, Cikcilli Hacıbaba Mezarlığı, Oba Aşşağıoba Mezarlığı, Tosmur Ak Mezarlık, Kestel Hanönü Mezarlığı, Mahmutlar Belediye Mezarlığı, Kargıcak Sahil Mezarlığı, Demirtaş Merkez Mezarlığı,Hatipoğlu Belediye Mezarlığı, Cikcilli Belediye Mezarlığı, Bektaş Mezarlığı.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner209

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da ikinci kez koronaya yakalanmıştı!...

Haberi Oku