Gündem:
Muhtarlardan Başkan Yücel'e plaket
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belirli aralıklarla mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Yücel, Alanya Muhtarlar Derneği’nde gerçekleşen toplantıda kırsal, merkez, doğu ve batı mahallelerinde görev yapan muhtarlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

YÜCEL: “HİZMET SINIRLAMAMIZ YOK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programlanan hizmet çizelgesi dahilince bütün bölgelere hizmet verildiğini vurgulayarak şunları söyledi; “Alanya Belediyesi sınırları içerisinde kalan her bölgemize hizmet götürüyoruz. Yıllık çizelgemizde planladığımız akışa göre bütün mahallelere gerekli yatırımları yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizlerle görüş alışverişi yapmak Belediyemiz için çok önemli. Sizlerin görüşleriyle vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet götürebiliyoruz.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL’E MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Muhtarlar ise yapılan hizmetler için teşekkür ederken talep ve önerilerini Başkan Yücel’e tek tek ilettiler. Toplantı sonrasında Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, yapılan hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür plaketi takdim etti.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Fahri Konsolos Şahin’e ziyaretler başladı
Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu olarak görevlendirilen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı...

Haberi Oku