Gündem:
Mustafa Tuna seçim ofisini açtı
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan adayı Mustafa Tuna, çalışmalarını daha rahat sürdürebilmek için açtığı seçim bürosunda ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi. 1 Ekim 2017 tarihinde yapılması kesinleşen ALTSO seçimleri için bürosunun dışını mavi ağırlıklı giydiren Tuna’nın kaplamalarında kendi fotoğraflarının yanı sıra “Birlik olalım Alanya kazansın”, “Beraber olma zamanı”, “Kazanan değil kazandıran ekip olacağız” sloganları yer aldı.
“BERABER OLALIM ALANYA KAZANSIN”

Çalışmalar hakkında ekip arkadaşlarıyla bilgi alışverişinde bulunan ALTSO Başkan adayı Tuna, “Seçim tarihi açıklandı. Uzun süredir zaten yarın seçim varmış gibi hazırlanıyorduk. Alanya sevdamızla, toplumsal birlik ve kardeşliğe önem vererek heyecanla çıktığımız bu yolda beraber olma zamanı. Alanya vefamızla, sosyal, kültürel, ticari ve turistik anlamda bölgemizin gelişmesini sağlamak için beraber olalım Alanya kazansın” dedi.
“EN BÜYÜK GÜÇ EKİP ARKADAŞLARIM”

Ekip halinde beraber yapacakları işler doğrultusunda hem ALTSO’nun hem de Alanya’nın sorunlarına çözümler bulacağını belirten Başkan adayı Tuna, “Alanya’yı çocuğunda yaşlısına, esnafından işadamı ve işkadınına kadar geleceğe ümitle bakan insanların yaşadığı bir yer yapmak istiyoruz. Emeğimizin, çabamızın boşa gitmediği yıllar istiyoruz. İçinde bulunduğumuz zaman Alanyamız için altın değerindedir. Bizim hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde de en büyük güç ekip arkadaşlarım” ifadesini kullandı.
“SEÇİME HAZIRIZ”

Alanya’nın daha ileri ve yüksek standartlara kavuşması için elinden geleni yapacağını belirten ALTSO Başkan adayı Mustafa Tuna, “Projelerimizle, ekibimizle seçime hazırız. Alanya vefamızla, tutkumuzla, sosyal, kültürel, ticari ve turistik anlamda bölgemizin gelişmesini sağlamak için beraber olalım Alanya kazansın” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Tuna ve ekip arkadaşları, seçim çalışmaları için karşılıklı istişarelerde bulundu.
banner111
Anahtar Kelimeler
Mustafa TunaAltsoAlanya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'nın beklediği festival 25 Haziran'da
Alanya Belediyesi’nin bu yıl 18. kez düzenleyeceği, sanat ve eğlenceyle dolu geçecek Turizm ve Sanat Festivali...

Haberi Oku