Gündem:
O doğum gününde dev pasta kesildi

 Kepez Belediyesi’nin açtığı spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören 277 çocuğa, toplu doğum günü kutlaması düzenlendi. Turgut Özal Spor Salonu fuayesinde geleneksel olarak yapılan kutlamaya, Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü de katılarak moral verdi. Eylül ve Ekim aylarında dünyaya gelmiş çocuklar ile velilerinin katıldığı kutlama alanı süslendi, canlı müzik yapıldı, dev yaş pastalar kesildi.

Önemli olan aileden olabilmek

Belediye olarak her ay hem spor okullarında, hem de etüt merkezlerinde eğitim gören öğrencilere böylesi güzel etkinlikler düzenleyerek mutlulukları paylaştıklarını belirten Tütüncü, “Önemli olan sevinçleri paylaşabilmek, aileden biri olabilmektir. İşte biz bunu yapma gayretindeyiz. Tek derdimiz sizin mutluluklarınızı daha da büyütebilmektir. Bunun için çalışıyor ve çabalıyoruz. Daha güzel günlerde inşallah yine birlikte olacağız. Çocuklarımıza mutlu, sağlıklı, bereketli bir ömür diliyorum. Vatanına milletine ve de anne ile babalarına faydalı birer birey olmalarını temenni ediyorum” diye konuştu.


Hatıra fotoğrafları çektirdi

Konuşmasını tamamlayan Tütüncü, çocuklarla birlikte 3 tane özel yapım dev doğum günü pastasını kesti. Sonrasında çocuklar ve velileriyle tek tek hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü, Kepez Belediyespor ile Park Antalya Gençlik takımları arasında yapılan bayanlar voleybol ikinci lig maçını izledi.banner111
Anahtar Kelimeler
Doğum Günü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Büyükşehir o yolu genişletiyor
Demirtaş Vadisi üzerinde bulunan Yaylakonak Mahallesi’nin 12 km uzunluğundaki yolunda Antalya Büyükşehir...

Haberi Oku