Gündem:
O mahalle asfalta hazır hale geldi
Alanya Belediyesi tüm mahallelerde programa alınan ve vatandaşların talepleri doğrultusunda asfaltı olmayan yollarda çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Elikesik Mahallesi’nde 6 kilometrelik yol asfalt için hazır hale getirildi.

BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Önümüzdeki günlerde başlayacak asfalt çalışması için görüşlerini dile getiren vatandaşlar, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ederek, “ Bizler için en önemli hizmet yol ve ulaşım. Şimdiye kadar hiç asfalt olmayan, araç bile geçmeyen yollarımız şu an merkezdeki yollar gibi oldu. Başkan Yücel’e ve ekibine minnettarız” diye konuştular.

PAYALLAR BÜYÜKYER İLKOKULU’NDA PARKE ÇALIŞMASI

Yol altyapı ve diğer hizmetlerinin yanı sıra okulların bahçe düzenlemesinden sosyal hizmetlere kadar pek çok alanda hizmetlerini sürdüren Alanya Belediyesi, kırsaldaki okulları da unutmadı.

Okulların tatile girmesiyle özellikle kırsal mahallelerdeki okullardaki eksiklikleri tespit eden Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bahçe düzenlemesi olmayan Payallar Büyükyer İlkokulu’nda parke ve düzenleme çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında okul bahçesi parke ile kaplanarak, öğrencilerin oyun, spor ve çeşitli aktiviteleri için hazırlanıyor.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Çavuşoğlu ve Türel Alanya'ya geliyor
Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel...

Haberi Oku