Gündem:
Özgün Kardelen Klasiği
Özgün Kardelen Özel Eğitim Kurumu yeni bir başarıya imza attı.
Özel bireylerle yaptığı çalışmalarla adını ülke gündeminde sürekli duyuran Özgün Kardelen bu sefer sporda da gündem oldu.
Antalya'da gerçekleşen Özel Sporcular Akdeniz Bölge Şampiyonasına 3 sporcu ile katılan katılan kurum 2 birincilik, 3 ikincilik ve 3 üçüncülük toplam 8 madalya ile döndü.
Özgün Kardelen Özel Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Psk. Feridun ÖZDEŞ " Öncelikle sporcularımı, bizlere güvenerek en değerlilerini teslim eden aileleri ve emek vererek çocuklarımızı bu seviyeye getiren öğretmen ve antrenörlerimizi kutluyorum.Sporcularımızla il dışında ailelerinden uzakta yakından ilgilenen kurum müdürümüz Arzu Uçurmak ve kafile sorumlumuz Zehra Aydoğan'a  teşekkür ediyorum. 
 Başarılar asla tesadüfi değildir. Özellikle kalıcı başarılar. Özel bireylerle hayatın her alanında yaptığımız çalışmalar sayesinde onların gelişimlerine ve sosyal hayata daha çabuk katılmalarına olanak tanıyoruz. Uyguladığımız model sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok farklı köşesinde de aileler tarafından dikkatle takip ediliyor."
banner111
Anahtar Kelimeler
Kardelen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

96 bin turistle tüm zamanların rekoru kırıldı
Turizm kenti Antalya’ya, 14 Temmuz Pazar günü, hava yoluyla 96 bin 191 turist geldi. Bu sayıyla tüm zamanların...

Haberi Oku