Gündem:
Rus operatör tarihinin en büyük Antalya kış programını hazırladı
Rusya'nın önde gelen tur operatörlerinden Intourist, kış sezonunda Antalya'ya yapacağı uçuş programında büyük artışa gitti. Şirket, kış sezonunda Rusya'nın 10 kentinden Antalya'ya uçuş düzenleyecek. Büyük kapasite artışının, paket tur fiyatlarını da düşürebileceği belirtiliyor.
Geçen yıl yakaladığı başarıyı geniş bir charter programına dönüştürdü
Geçtiğimiz kış sezonunda Antalya'ya blok koltuklar alarak operasyon yapan Intourist, Antalya kış operasyonlarında yakaladığı başarıyı, geniş bir charter programı oluşturarak daha da ileri taşımayı hedefliyor. Intourist'in kış sezonu için oluşturduğu charter programı hem coğrafi olarak daha büyük bir alanı kapsıyor hem de çok daha büyük kapasiteye denk geliyor.
İşte uçacağı şehirler
Intourist'in 2019 yılının ekim ayı ile 2020'nin nisan ayları arasında Antalya'ya uçuş yapacağı şehirler ise Moskova, Yekaterinburg, Krasnodar, Nijniy Novgorod, Ufa, Tyumen, Çelyabinsk, Samara, Voronej ve Kazan olarak açıklandı. Şirketin uçuşları ise, Nord Avia ve Red Wings hava yol şirketlerine ait uçaklarla yapılacak.  Şirketin düzenleyeceği Antalya uçuşlarının sayıları ve hareket saatleri de kısa süre içinde şirketin web sitesinde açıklanacak.
Tarihindeki en büyük Antalya kış programı
Intourist'in hazırladığı 2019-20 Antalya kış programının, şirketin tarihindeki en büyük Antalya kış programı olduğu ve 110 bin koltuğun planlandığı belirtildi.banner111
Anahtar Kelimeler
Rus

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Sokak hayvanları takip altında tutulacak
Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkeziyle Türkiye’de ilk üç arasında gösterilen Konyaaltı...

Haberi Oku