Gündem:
Şahin'den Alanya'ya bir müjde daha

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, verdiği sözlerin takipçisi olmaya devam ediyor. Başkan Şahin, Alanya’nın en kalabalık mahallelerinden olan Mahmutlar ve Konaklı’ya noter kurulmasıyla ilgili olarak yürüttüğü çalışmalara hız verdi.

Açılacak noterlerin sadece Mahmutlar ve Konaklı’ya değil, Okurcalar, Avsallar, Türkler, Payallar, Kestel, Demirtaş ve Kargıcak gibi yakın mahallelere de hizmet vermesi bekleniyor.

TAŞKIN TALİMATI VERDİ

Konaklı ve Mahmutlar’ın Alanya şehir merkezine uzaklığını ve nüfusun yoğunluğunu anlatan yazılı başvuruyu daha önce yapan ALTSO Başkanı Şahin’in talebi üzerine Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Feyzullah Taşkın’ın resmi işlemleri hemen başlattığı öğrenildi.

ŞAHİN’DEN SAVCI TAŞKIN’A TEŞEKKÜR

Başkan Şahin, “Üyelerimiz Mahmutlar’a, Konaklı’ya noter istiyor. Bizde gerekli yasal mevzuatı araştırdık. Gerekli başvuruları tamamlayıp, görüşmelerimizi gerçekleştirdik. İnşallah en kısa sürede Konaklı ve Mahmutlar’a noterin gelmesiyle ilgili çalışmalardan iyi sonuçları elde edeceğiz. Bu girişimlerde bizlere destek veren Eski Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Musa Taşkın’a da çok teşekkür ederim” dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya’da fırtına sonrası hayat normale...
Dün Alanya’yı etkisine alan şiddetli fırtına ağaçları kökledi, elektrik direklerini yıktı, denizde...

Haberi Oku