Gündem:
Şahin'den iftar teşekkürü
ALTSO Yönetimi olarak üye odaklı projelere verdikleri önem çerçevesinde iftar etkinliğini geleneksel hale getirdiklerini hatırlatan Şahin, “Çok şükür bu iftarımızdan da alnımızın akıyla çıktık, üyelerimiz de ciddi bir teveccüh gösterdi. Alanya’mızdan ciddi bir katılım vardı” dedi.

İftara yoğun katılım olmasından dolayı ufak tefek aksaklıkların olduğunu belirten Başkan Şahin, “Benim de gözlemlediğim kadarıyla iftarda birtakım aksaklıklar oldu. Arkadaşlarımızla bu aksaklıkları tespit ettik. Allah izin verirse bir dahaki ALTSO iftarında bu eksiklikleri gidereceğiz. Ben şimdiden bunun sözünü veriyorum. Çünkü nelerin eksik olduğunu, bu eksikliğin neden kaynaklandığını tespit ettik. Katılımda geçen yıllara göre bu yıl biraz daha fazla oldu.” dedi.

“BAKANIMIZ ALANYA’MIZA VERDİĞİ ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ”

Başkan Şahin, sözlerine şöyle devam etti: “Dışişleri Bakanımızın Cumartesi günü biliyorsunuz dış politikayla ilgili İstanbul’da çok önemli görüşmeleri vardı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikteydi, Bahreyn Dışişleri Bakanı geldi onla görüştü. Hemen o görüşmeden sonra kalktı uçağıyla Alanya’mıza iftarımıza katıldı. Geçen yıl da Soçi’de Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la çok önemli bir görüşme yapıp, oradan iftarımıza gelmişti. Tabii sayın bakanımızın burada Alanya’mıza, iş adamlarımıza, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na verdiği önemi göstermektedir. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim, tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar hiçbir zaman üyelerimiz, Alanya’mız bizleri yalnız bırakmadı. Biz de o teveccühle, ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. İnşallah Alanya’mıza, iş adamlarımıza, ticaret erbaplarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'ya yeni doktor atandı!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Burak...

Haberi Oku