Gündem:
Şehidimizin ağabeyi şikayetçi oldu

 alanyaadres.com-Özel Haber

Alanya'nın Okurcalar Mahallesi'nde bulunan Berat Hayriye Cömertoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde, panoda asılı şehit fotoğrafının kadın İngilizce öğretmeni İ.A. tarafındın buruşturulup, çöpe atıldığı iddiaları, ilçede infiale sebep olmuştu. Şehimiz Coşkun Nazilli'nin ağabeyi Mustafa Nazilli dün MHP Alanya İlçe Teşkilatı ve ülkücü camiasının önde gelen isimleriyle birlikte okul idaresiyle görüşüp, olayı protesto etmişti. 

ŞEDİMİZİN AĞABEYİ İSYAN ETMİŞTİ

Şehidimiz Coşkun Nazilli'nin ağabeyi Mustafa Nazilli ise, "Bugün ne yazık ki, böyle şerefsizce bir olayla muhatap olduk. Ben şu kadarını söylemek istiyorum. Biz kardeşimizi, bu vatan bu millet ve bu ülke için şehit verdik. Gerekirse kendimizde şehit olmaya hazırız. Bu şerefsizler, kanı bozuklar bu vatan haini kahpeler böyle bilsinler. Korkmuyoruz, bizde şehit olmaya hazırız. Ama yaptıkları bu şerefsizliklere de asla müsaade etmeyeceğiz. Biz burada okul müdürüyle görüştük. Bize olayın yanlış anlaşıldığını söylediler. Biz çocuklar ve bazı velilerden öğrendiğimize göre böyle bir hakaret yapılmış o yüzden bu konunun takipçisiyiz. Gerekli merciler de bu konuyla ilgili gerekli yaptırımları uygulayacaklarını söylediler" ifadelerini kullanmıştı. 

KARAKOLA GİDİP ŞİKAYETÇİ OLDU

Nazilli daha sonra; İncekum Jandarma Karakol Komutanlığı'na giderek, öğretmen İ.A.'dan şikayetçi oldu. Şikayet üzerine İ.A.'nın ifadesi alındı. Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açığa alınan öğretmen İ.A. olayın infial yaratması üzerine sosyal medya hesapları gizledi. İ.A.'nın 'Hayatta atılan bir slogandır devrim. İnanmaktan hiç vazgeçmedik. Yine, yeni, yeniden" notunu düştüğü profili dünün ve bugünün en çok paylaşılanları arasında yer aldı. 

ÖNCE DE ŞİKAYET EDİLMİŞ

Bu arada Okurcalar Mahallesi'nde bulunan Berat Hayriye Cömertoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürünün yaklaşık 9 ay önce öğretmen İ.E. hakkında şikayette bulunduğu da iddia ediliyor. İ.A'nın Eğitimsen üyesi olduğu iddia ediliyor. 

banner111
Anahtar Kelimeler
Coşkun Nazilli

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya Belediyesi'nden sıcak asfalt atağı
Alanya Belediyesi, mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kestel Mahallesi’nde çalışmalarını...

Haberi Oku