Gündem:
Tireliler Alanyalı Şebnem için Kızılaya koştu

Tire Kaymakamlığı Alanyalı Şebnem Köseoğlu ve binlerce lösemi hastası için organize ettiği kan bağışı ve kök hücre kampanyası Tire Kaymakamlığı bahçesinde devam ediyor.İki gün sürecek kampanyaya Tireliler yoğun ilgi gösterdi. Sabah saatlerinde Ödemiş Kızılay Bölge Müdürlüğüne ait kan otobüsü Kaymakamlık Bahçesine geldi. Kısa sürede faaliyete başlayan Kızılay yetkilileri Tirelilerin kan bağışını kabul etmeye başladı.

KAMPANYA SES GETİRDİ

Tire İlçe Kaymakamlığı’nın günler öncesinden duyurusunu yaptığı kampanyaya Tireliler ilgi gösterdi. Sabahın ilk saatlerinden itibaren Kaymakamlık bahçesine gelen vatandaşlar kanlarını lösemi hastalarına umut olmak için bağışladılar.

KAMPANYA İKİ GÜN SÜRECEK

Kan bağışı kampanyası iki gün boyunca, sabah saat 10:00 ile 18:00’e kadar sürecek olan kampanya, gece saat 19:00 itibari ile de Şehitler Parkında devam edecek

EMNİYET MÜDÜRÜ DE KAN VERDİ

Kampanyaya destek veren Tire İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge’de kan bağışı kampanyasına katılarak lösemi hastalarına destek için geldiğini söyleyerek tüm lösemi hastalarına acil şifalar diledi.

KAYMAKAM TANRISEVEN “ŞEBNEM VE TÜM LÖSEMİ HASTALARINA UMUT OLMAK İSTEDİK”

Kan bağışı kampanyası ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven:“ Tire Kaymakamlığı olarak lösemi hastalarına umut olabilmek adına böyle bir kampanya düzenledik. Kampanyamızı sosyal medyada verdiği anlamlı mesajla dikkatleri üzerine çeken ve tüm ülkeyi harekete geçiren Şebnem Köseoğlu ve binlerce Şebnem için düzenledik. Şebnem Köseoğlu Alanya AHEP Üniversitesinde Öğretim Görevlisi. Alanya Kaymakamlığım döneminde benim başkanlığını yürüttüğüm kurumun başarılı bir eğitmeni. Kendisi geçtiğimiz yıl lösemiye yakalandı. Azmi sayesinde bu amansız hastalığı yenmeyi başardı. Ancak geçtiğimiz haftalarda hastalığı yeniden nüksetmiş. Onun tekrar hastalığını yenebilmesi bizlere bağlı. Biz de bu insani yardım çağrısına kayıtsız kalamazdık. Bugün ve yarın Kaymakamlık bahçesinde Şebnem ve bu hastalığa yakalanmış binlerce şebnem için kan bağışı kampanyasını başlattık. Tüm Tirelileri kampanyaya destek için kök hücre ve kan bağışına bekliyoruz. Şifa bekleyen hastalara destek olalım, hayat kurtaralım.” 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Şahin'den Çavuşoğlu ve Ersoy'a...

Haberi Oku