Gündem:
Toklu: Yeniden 'Bismillah' diyoruz

ALANYA’YA YAKIŞAN BİR KONGRE OLDU

Alanya’ya yakışan bir kongreyi geride bıraktıklarını ve şimdi  yeni çalışmalara  odaklandıklarını belirten Başkan Toklu” Kongremiz pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Katılım kısıtlı da olsa kongremiz  yine coşkuluydu. En önemlisi Ak Parti’ye ve Alanya’mıza yakışan bir kongre oldu. Alanya daki  siyasi parti temsilcilerimizi kongremize davet etmiştik. Sağ olsunlar onlarda kongremize katıldılar.  Bizim teşkilat olarak kavgadan değil, barış ve nezaketten yana  bir çizgimiz vardı zaten. Bunu kongrede de en güzel şekilde görmüş olduk” dedi.

BARIŞ VE NEZAKET ŞEHRİ ALANYA

Kongreye video konferansla katılan  Dışişleri Bakanı Mevlüt  Çavuşoğlu’nun kendilerini  onurlandırdığını dile getiren  Başkan Mustafa Toklu “Sayın bakanımıza teşekkür ediyoruz.  Yine kongremize katılan  il başkanımıza, milletvekillerimize, mevcut ve geçmiş dönem belediye başkanlarımıza, siyasi partilerimizin temsilcilerine, Sivil toplum Kuruluşu temsilcilerimize, delegelerimize ve kongremizi şereflendiren  herkese şükranlarımı sunuyorum. Biz Ak Parti Alanya teşkilatı olarak Alanya’ya yakışan bu birlik ve beraberliğin devamı için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Kongreden yenilerek  çıktıklarını ve yeni dönem çalışmalarına büyük bir heyecanla başladıklarını  ifade eden Toklu” 2017 yıllından bu yana görev yaptığımız arkadaşlarımızım her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde  ismen bizimle olmasalar da fiilen yine beraber aynı yolda yürüyeceğimiz arkadaşlarımıza özellikle teşekkür ediyorum. Teşkilatımızda yeni görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum dedi.

DURMAK YOK, İNANDIĞIMIZ YOLDA DEVAM

Kongre sürecinin tamamlanmasının ardından yeni dönem çalışmalarına odaklandıklarının altını çizen İlçe Başkanı Toklu şunları söyledi. ”Alanya ilçe teşkilatı olarak  görev yaptığımız 3 yıllık süre zarfında , ana kadememizden, gençlik kollarımıza, kadın kollarımızdan mahalle  temsilciliklerimize kadar başarılı bir dönemi geride bıraktık. Güzel çalışmalar, başarılı projeler gerçekleştirdik. Ancak bütün bunlar geride kaldı. Şimdi yeniden Bismillah diyoruz. Görev yaptığımız süre içerisinde kazandığımız tecrübeler ışığında  çalışmalarımızı daha  üst noktalara çıkaracağız. Cumhurbaşkanımız, Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  liderliğinde 2023,2053ve 2071 hedeflerine adım adım yürüyen Türkiye için  Ak Parti Alanya Teşkilatı olarak  bizler üzerimize düşeni yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Alanya’mız için, şehrimize kazandırılacak yatırımlar için bıkmadan usanmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizler teşkilat  olarak seçimden seçime çalışmıyoruz.   Çalışmalarımızı  yılın 365 günü için planlıyoruz. 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi  için çalışmalarımıza   bugünden başlıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da   girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. İlçemizin en ücra mahallesindeki hemşerilerimize ulaşıp, onların  dertlerini sıkıntılarını dinleyeceğiz. Görev süremiz içerisinde yapılan seçimlerden Alanya İlçe Teşkilatı olarak hep başarıyla çıktık şükürler olsun. 2023 Seçimlerine kadar  büyük bir gayret ve samimiyetle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah  2023 seçimlerinde Alanya’da oylarımızı artırmış olarak yine  seçimden zaferle çıkacağız. İl Başkanlığımız, milletvekillerimiz ve bakanımız sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun desteğiyle Alanya’ya yeni yatırımlar  kazandıracağız. Yapılmakta olan ve yapılacak her hizmeti İlçemize kazandırma adına üzerimize düşeni yapmanın gayretinde olacağız”


banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'nın sevilen müdürü korona virüse...

Haberi Oku