Gündem:
'Tüm Alanyalılara teşekkürler'

 Gezinin son gününde, Osman Gazi Köprüsün’den geçen kafile; Bolu’daki Abant Milli Parkı’nın karlarla kaplı harika doğasında keyifli vakit geçirdiler. 

Ankara’nın Beypazarı ilçesine de uğrayan kafile, eski evleri ziyaret edip, bol bol alışveriş yaptı. 

Pazar sabahı Alanya’ya ulaşan kafileyi; 350 kişinin aileleri karşıladı. Hiçbir sorun yaşanmadan tamamlanan gezinin ardından, katılımcılar organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ederek, gelecek yılı dört gözle beklediklerini ifade adip vedalaştılar. 

Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan “Bu gezimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm Alanyalılara teşekkür ederim. Her yıl büyüyen organizasyonumuza ilgi katlanarak artmakta. Özellikle İstanbul’da düzenlediğimiz Alanyalılar gecesine değerli katkıları için Başakşehir Belediye başkanı Mevlüt Uysal’a teşekkür etmek istiyorum. Geçen yıl ilk kez düzenlediğimiz Alanyalılar gecesine bu yıl katılımın daha da fazla olması bizi ayrıca mutlu etti. İstanbul’da ikincisini düzenlediğimiz bu geceden sonra, İstanbul’da Yaşayan Alanyalılar, ismi ile yeni kurulacak bir derneğe ön ayak olmuş olmamızda bizi bir kez daha gururlandırmıştır” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Nurhan özcan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türel: “1 milyarlık dev proje başladı”
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaklaşık 1 milyar lira maliyetli Varsak-Zerdalilik...

Haberi Oku