Gündem:
ÜLKÜCÜLERDEN SAĞDUYU ÇAĞRISINA TAM DESTEK
Terör olaylarını protesto etmek amacıyla Alanya genelinde düzenlenen protesto yürüyüşlerinin maksadını aşarak olumsuz olaylara dönüşmesi ve sahte sosyal medya hesaplarından halkı kışkırtıcı açıklamaların yapılması üzerine Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Ülkü Ocağı Başkanı Erhan Çınar ve Alanya Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Osman Gülmez ile bir görüşme yaptı.

Kaymakamlıkta yapılan görüşmede Alanya Ülkü Ocağı Başkanı Erhan Çınar ve Alanya Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Osman Gülmez yaptıkları açıklamada kendilerinin de kesinlikle huzur istediklerini, huzursuzluk yapanların yanında olmadıklarını ve olmayacaklarını, illegal hiçbir eylemi tasvip etmediklerini söylediler. Başkanlar Çınar ve Gülmez “Sonuna kadar Devletimizin aldığı her karara saygılıyız. Emniyetimizin yanındayız, bu çerçevede çıkan olaylarda vatandaşları itidalli olmaya çağırdık kesinlikle yasa dışı olayları tasvip etmiyoruz. Ülkücü camianın adını kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplar ile hiçbir alakamız yok, bunları da kapatmaya çalışıyoruz. Sizlerin alacağı kara saygılıyız. Devletimizin ve milletimizin yanındayız” dediler.
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ise yaptığı açıklamada Alanya’da yaşanan olaylar karşısında Başkanların göstermiş olduğu hassasiyet ve duyarlılığa teşekkür ederek “Bir tane Alanya’mız var, Alanya’mıza sahip çıkalım, huzursuzluk çıkarmak isteyenlere fırsat vermeyelim, sahte sosyal medya hesaplarından yayılan yalan haberlere de itibar etmeyelim ve sağ duyulu davranalım” dedi.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Başkan Yücel: Alanya’nın altın çağı...
Belediye Başkanı Yücel, pandemi dolayısıyla kötü geçen 2020 sezonunun ardından 2021 sezonunda normalleşme...

Haberi Oku