Gündem:
Vali Alanya'daki yatırımları inceledi

 Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ile birlikte Alanya'da biten ve devam eden yatırımları inceledi. Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve İlçe Jandarma Komutanlığı'nda incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu, "Devletimizin desteği ile kurumlarımız daha da gelişecek" dedi.

SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ OCAK AYI SONUNDA FAALİYETE GİRECEK

Alanya'da yapılmakta olan yatırımları inceleyen Vali Karaloğlu, ilk incelemeyi Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ile birlikte Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi'ne yaptı. 

Bina içerisinde inşaat çalışmaları (elektrik tesisatı, asma tavan, fayans, dış cephe) devam ettiğini belirten yetkililer, "2017 yılı ocak ayı sonunda bitirilmesi planlanıyor" dedi.

ALANYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ %90 BİTMİŞ DURUMDA

Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi'nden sonra Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesini inceleyen Vali Münir Karaloğlu, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve diğer yetkililerden bilgi aldı. 

Toplam arsa alanı 60155 m² olduğunu belirten Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven,   "49685 m²  kapalı alanda 300 yataklı olarak planlanan hastanede 78 tek yatak, 14 suit oda, 110 iki yataklı oda mevcut. Hastanenin poliklinikleri %90 aşamada tamamlandı. Yataklı servislerde inşaat çalışmaları devam etmekte" dedi.

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ni de ziyaret eden Vali Karaloğlu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Ali Kurşun'dan bilgi aldı. Başhekim Kurşun, "Merkezimizde uluslararası hizmet kalite standartlarına uygun, bilimsel araştırmalar ışığında, etik kurallara uygun, profesyonellik ve ekip ruhu içinde toplumsal iletişime açık, kolay ulaşılabilir, en son teknoloji ile yenilenen birimleri ve alanında güvenilir uzman kadrosuyla kesintisiz, hızlı ve kaliteli kamu sağlık hizmeti sunmaktır" dedi.

VALİ KARALOĞLU "VATANDAŞIMIZ BAŞIMIZIN TACIDIR"

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi denetlemesinden sonra bir açıklamada bulunan Antalya Valimiz Münir Karaloğlu, "Kamu yatırımlarını yerinde inceledik. Devletimizin desteği ile kurumlarımız daha da gelişecek. Yeni hastane binalarımız ve hizmet binalarıyla vatandaşımıza daha iyi hizmet verilecek. Vatandaşımız; başımızın tacıdır, hizmetin en iyisine layıktır" dedi.

VALİ KARALOĞLU'NDAN JANDARMA KOMUTANLIĞI'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Son olarak 07.11.2016 tarihinde hizmet vermeye başlayan Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı Hizmet Binası ve Alarm İskan Tesislerinde de incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu'nu İlçe Jandarma Komutanlığı Tören Mangası kapıda karşıladı. 
banner111
Anahtar Kelimeler
Vali

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel'e sürpriz kutlama
Başkan Yücel'in yaş gününde mesai arkadaşları sürpriz bir doğum günü düzenledi.

Haberi Oku