Gündem:
Yeni hastanenin çevresi gelişiyor

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehir genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Park ve Bahçeler ekipleri, park, kaldırım ve refüjlerdeki bitki ve çiçeklerinin mevsimlik bakımını dikimini yaparken, kurumların ve vatandaşların taleplerini de anında karşılıyor. Bu kapsamda ALKÜ bahçesine ve otobüs duraklarına oturma bankı ve çöp kovaları yerleştirildi.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Alanya Alaaddin Keykubat üniversitesi Alanya eğitim ve araştırma hastanesinin bahçesine ve otobüs duraklarına vatandaşların dinlenme ve bekleme ihtiyaçlarını karşılamak için bank ve çöp kovaları monte edildi. Bu tür çalışmaların insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda devam edeceğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, önceliklerinin her an her yerde vatandaşlarımıza hizmet etmek olduğunu söyledi.

Hastane bahçesinde ve otobüs bekleyen vatandaşlar belediyenin bank hizmetinin çok yerinde olduğunu belirterek, “Başkanımıza ve Alanya Belediyesi’ne teşekkür ederiz.” diye konuştular.

 
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Gökbel'in başpehlivanı belli oldu
Alanya 14. Gökbel Yaylası Yağlı Pehlivan Güreşlerin'de Osman Aynur'u finalde yenen Ali Gürbüz...

Haberi Oku