Gündem:
Yücel'e Payallar'da meşaleli karşılama

Konaklı ve Payallar Mahalle sakinlerinin talebi üzerine bölgedeki vatandaşlarla buluşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Payallar ve Konaklı Mahallesi’nden gençler, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i “Adem Başkan İlerle, Batı Gençlik Seninle” şeklinde tezahürat eşliğinde meşalelerle karşıladı. Başkan Yücel tarafından bölgeye kazandırılan hizmet ve yatırımların yer aldığı sine-vizyon gösteriminin ardından vatandaşlar taleplerini birebir Başkan Yücel’e aktarma fırsatı buldu.


VATANDAŞLAR SORDU YÜCEL CEVAPLADI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, açılış konuşmasının ardından vatandaşlar ile soru-cevap bölümüne geçti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, talep ve önerilerini tek tek Başkan Yücel’e ilettiler. Vatandaşları can kulağıyla dinleyen Başkan Yücel, taleplerin en kısa zamanda çözümleneceğini söyledi.

YÜCEL: “BU MUHTEŞEM ATMOSFER İÇİN HER BİRİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, istişare toplantısına katılan vatandaşlara teşekkür ederek; “Salonlara sığmayan bedenleriniz, Alanya'ya sığmayan sevdanız için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizlerin teveccühüne mazhar olabilmek için çalıştık, çalışıyoruz, çalışacağız!” dedi.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Şahin'den Avokado ve Yeni Dünya için...
Avokado ve Yeni Dünya Meyvelerinin Coğrafi İşaretlerini Alanya adına tescil eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin,...

Haberi Oku