Gündem:
İki hafta önce yapılan araç ihaleleri hakkında konuşan Başkan Yücel, “2 Hafta önce yaptığımız ve şimdide devamı olan beldelerimizden gelen, ekonomik ömrünü tamamlayan araçların tekrar ihaleleri vardı. Belli bir kısmına alıcı çıktı. Alıcısı çıkmayan araçları da hurdaya satışını sağlayacağız. Aldığımız kararlar bölge halkına hayırlı olsun” dedi.

Okulların geç açılmasının turizme iyi bir haber olduğunu belirten Başkan Yücel, “Alanya turizm bölgesi olduğu için sevindirici bir haber aldık son günlerde. Bu yıl içerisinde turizmdeki dalgalanmalardan dolayı, Rus pazarının diğer pazarlarda da düşüş olduğunu hep birlikte gördük. Bu da bölge ekonomisine fazlası ile yansıdı. Fakat okulların 2 hafta ertelenmesi ve Kurban Bayramı’ndan sonra açılması bizim için iyi bir haber oldu. Çiftçi ve turizmci her zaman umutla yaşar. Bu 15 günlük far belli bir açığı kapatacaktır. Bölge halkı için hayırlı bir haberdi” şeklinde konuştu.
30 Ağustos Zafer Bayramı’nı şimdiden kutladığını belirten Yücel, “Kent Konseyi ile birlikte bir program düzenliyoruz. Tüm halkımızı bu etkinliğe bekliyoruz. Hem salonda hem de dışarıda dev ekranlarda programımız olacak” dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Alanyaspor ile Erzurumspor 3. randevuda
Aytemiz Alanyaspor, Süper Lig’in 20. haftası maçında Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a konuk olacak....

Haberi Oku