Gündem:
ZABITA ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

 Alanya Belediyesi tarafından 1-7 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan Zabıta Haftası etkinlikleri sürüyor. Etkinlik kapsamında Zabıta Tanıtımı ve Danışma Standı açıldı.

Her yıl Eylül ayının ilk haftasında gerçekleştirilen Zabıta Haftası’nın etkinlikleri kapsamında Cuma pazarı mevkiine Zabıta Tanıtımı ve Danışma Standı açıldı. Vatandaş tarafından büyük ilgi gören stant da Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından tanıtım broşürü dağıtılarak vatandaşa bilgi veridi.

GARNİZON ŞEHİTLİĞİ VE ZABITA KOMİSERİ HAYRİ ÜNER MEZAR ZİYARETİ

Görevde şehit olan Zabıta Komiseri Hayri Üner’in mezar ziyareti gerçekleştirildi. Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, “Uzun yıllar birlikte çalıştık, birlikte çalıştığımız süre zarfında hiçbir sıkıntı yaşamamıştık. Çok iyi bir arkadaşımızdı, mertti. Allah rahmet eylesin. Başımız sağ olsun, mekânı cennet olsun.” dedi. Ardından Alanya Garnizon Şehitliği ziyaret edilerek dualar okundu.

AGC BAŞKANI’NA ZİYARET

Etkinlik kapsamında Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim ziyaret edildi. Zabıta Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgi alan Dim “Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanlarının zabıta haftasını kutlar; başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.

ŞEHİTLERE MEVLİT

Ziyaret ve etkinlikler, Kuyular Önü Cami’nde şehitler için okutulan mevlit merasimi ile devam etti. Cami çıkışında bisküvi ve lokum dağıtıldı.
banner111
Anahtar Kelimeler
Zabıta

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yerleşik yabancıların kasımda deniz keyfi!
Turizmin başkenti Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde hava kapalı olmasına rağmen yerleşik...

Haberi Oku