Gündem:
Ziraat Odasının yeni başkanı görevi devraldı

Alanya Ziraat Odası‘nın meclis salonundaki törende konuşan Musluoğlu, “Odamızın 15 Şubat Cuma günü delegelerimizle birlikte yaptığımız olağan kongresi sonucu delegelerimizin tercihi yönünde yeni göreve başlayacak olan oda meclisindeki arkadaşlarımıza öncelikle yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Bu bir bayrak yarışıdır. Şimdiye kadar biz devam ettirdik. Bundan sonra da arkadaşlarımızın en iyi şekilde Alanya’yı temsil edeceğine ben inanıyorum. Zaten hepsi üretici arkadaşlarımız. Daha önce beraber çalıştığımız arkadaşlarımız var. Sonuçta hepimiz Alanya için çalıştık ve Alanya için çalışacağız. Alanya için elimizi taşın altına koyacağız. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” dedi. Musluoğlu sonra meclis başkanı Namık Şenli ile yeni başkan Tahir Göktepe’ye odanın rozetlerini taktı.

'İNŞALLAH BU BAYRAĞI BİRAZ DAHA YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ'

Göktepe’nin Musluoğlu’na çeşitli hediyeler vermesinin ardından konuşan meclis başkanı Namık Şenli de, “Çiftçilere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı meclisim adına çok teşekkür ederim.

Bu bayrağı bize teslim ettiniz. İnşallah bu bayrağı biraz daha yukarlara taşımak için biz de çok değerli meclis üyesi arkadaşlarımla beraber başkanımın da öncülüğünde taşıyacağımızı düşünüyoruz. Sizlerin de bizim çalışmalarımız esnasında gözlemlerinizi, birtakım tecrübelerinizi de bizimle paylaşacağınıza inanıyoruz. Tekrar Alanyamıza hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın diyorum” diye konuştu.


banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Çocukken oynadığı oyuncak arabalarını buldu,...
Antalya’da müzik öğretmenliği yapan Gökhan Heparslan, altı yaşında oynadığı oyuncak arabalarını,...

Haberi Oku