ALANYA ADRES DERGİ ARŞİVİ Sitene Ekle
ALANYA ADRES
ANASAYFA KÜNYE HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER İLETİŞİM


ANKET

2015 Milletvekili seçimlerinin en başarılı İlçe Başkanı hangisi?
Tüm Anketler

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SİTE TRANSLATE

TurkeyUnited KingdomFranceGermanyItalySpainSuudi ArabiaChinaRusianJapanGreekPortugualNorwayBulgariaRomania

HAVA DURUMU

3 günlük hava durumu için resme tıklayınız...

EMPATİ KURMA VE İLETİŞİM SEMİNERİ

EMPATİ KURMA VE İLETİŞİM SEMİNERİ

Tarih 15 Kasım 2012, 13:11
Editör www.alanyaadres.com

ALTSO, 17 Kasım Cumartesi günü saat 10.00'da oda konferans salonunda "Empati Kurma ve İletişim Semimeri" konulu seminer düzenleyecek.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası  tarafından üyeler ve çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile düzenlenmiş eğitim programı kapsamında 2012 yılı ikinci dönem için programlanan söz konusu seminerlere 17 Kasım 2012 Cumartesi günü "EMPATİ KURMA İLETİŞİM" konulu seminer ile devam edecek.

Salih Keskin tarafından verilecek seminer 03 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 10:00’da ALTSO Konferans Salonunda başlayacak ve 1 gün sürecek. Seminere katılım ücretsiz olup katılımcılara ALTSO tarafından katılım belgesi verilecek.

Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıdadır.  

EMPATİ KURMA İLETİŞİM
 
EĞİTİMCİ
SALİH KESKİN
 
İÇERİK

İletişim Nedir? Empati nasıl kurulur? Empatik iletişim Temel iletişim bilgi ve becerileri Kişiler arası ihtiyaç duyulacak bilgi ve becerileri kazanmak. Mesajların kaynağı; İç dünyalarımızı fark etmek Temel iletişim gerçeklerini irdelemek İletişimde engellerimizin farkına varmak Anlamak için dinlemenin ve empatik kurmanın önemini fark etmek Kişilik analizi İletişim Becerileri, Sözsüz İletişim, İletişimde Ne, Ne Kadar Önemlidir, Beden Dili İletişim Tarzları, TESTLER, İletişim Analizi, Daha İyi Bir İletişim Kurmak İçin; Etkin İletişim ve Dinleme Etkin Dinleyicinin Özellikleri, Yanlış dinleme türleri,Kişilik renginin belirlenmesi, Aktif dinlemenin 6 adımı, Soru Sormak nedir?, Eleştiriye niçin tahammül demiyoruz?,  Eleştiri nasıl yapılır? Yüksek Moral ve Motivasyonun Önemi, Duygusal zekâ ve hayat başarısı için önemi Kendini tanıma, insanı tanıma, Pozitif İnsan Olmak ve Özgüven Olumlu ilgi, olumsuz ilgi ve ilgisizlik Transaksiyonel analiz: Paralel, çapraz ve gizli iletişimler, Etkili insan olmak ve kendini ifade etmek, Kendini kabul ettirme davranışları Diksiyon, fonetik ve diyaframı kullanma, Genel değerlendirme.
 
TARİH
17 KASIM 2012 CUMARTESİ
 
SAAT
10:00-17:00
 
YER
ALTSO KONFERANS SALONU

ALANYA ADRES - www.alanyaadres.com

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

İŞTE İHALEYE ÇIKARILAN HAZİNE ARAZİLERİ

İŞTE İHALEYE ÇIKARILAN HAZİNE ARAZİLERİ Antalya Defterdarlığı'ndan yapılan açıklama ile Ağustos ayı içerisinde Antalya genelinde bir hazine arazisi ve ...

ESNAFIN İLGİNÇ TEPKİSİ

ESNAFIN İLGİNÇ TEPKİSİ Turizm sezonundan da beklediğini elde edemeyen esnaf ilginç bir yöntemle vatandaşları esnaftan alışveriş yapmaya ça...

Copyright © 2007-2012 Tüm hakları saklıdır. Alanya Adres
| RSS Kaynağı |

Kodlama: MyDesign & Tasarım - Destek: Alanya Reklam& Satılık Profesyonel Emlak Sistemleri - Alanya real estate website