Kadın:
Alanya'da 5 kadından ortak çözüm merkezi
5 Girişimci Kadın Arabulucu Avukat Alanya İvme Arabuluculuk ve Çözüm merkezini açtılar.

Ülkemizde son yıllarda popüler hale gelen ve uyuşmazlıkları mahkeme yoluna gitmeden en kısa sürede çözerek tarafların maddi ve zaman kaybını önleyen Arabulucuk merkezleri Alanya’da da açılmaya devam ediyor.

Alanya’da da 5 kadın girişimci Avukat Gamze Gargı, Zahide Özdemir Aksoy, Çisem Gülbaz, Gülfer Gözütok ve Gözde Aydıncı Erkek bir araya gelerek Alanya İvme Arabuluculuk ve Çözüm Merkezini açtı. Çevre Yolu Üzeri Cadde Plaza’da hizmet verecek olan ofiste; “Ticari Uyuşmazlık, Tüketici Uyuşmazlıkları, İş-İşveren Uyuşmazlığı, İnşaat Hukuku Uyuşmazlığı, Bankacılık Uyuşmazlığı, Sağlık Hukuku Uyuşmazlığı” gibi alanlarda taraflara hizmet verecek.

Azami 8 haftada uyuşmazlıkları çözecek hukuki alt yapıya sahip ofisin ortaklarından Avukat Arabulucu Gamze Gargı, yaptığı açıklamada; “Ofisimizde arabulucu olarak tüm taraflara eşit mesafedeyiz. Uyuşmazlıklarda mahkeme süreci zaman ve maddi, kayıpların önüne geçecek olan ofisimizde tarafların en kısa sürede anlaşabilmesine yönelik en iyi çözüm yolu bulmalarına katkı yapıyoruz. Alanya’mız için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
◦ 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Kadın nakkaş camileri iğne oyası gibi işliyor
Antalya’da turizm ve otelcilik mezunuyken mesleğini bırakıp hat sanatıyla uğraşan 33 yaşındaki nakkaş...

Haberi Oku