Seydişehir'de Okullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı
Konya’nın Seydişehir ilçesinde, kaymakamlık tarafından düzenlenen okullar arası bilgi yarışması yapıldı.

Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen bilgi yarışmasına, Kaymakam Tuncay Sonel, Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, İlçe Emniyet Müdürü Yahya Günay, Askerlik Şube Başkanı Kamil Güngör, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Ketenli, Bostandere, Akçalar Belde Belediye Başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necip Şan, Vakıf Müdürü Musa Toklu, Yazı İşleri Müdürü Hasan Kökener, sivil toplum kuruluşları başkanları, okul müdürleri, öğretmenler ile veliler katıldı.

İlkokullar, ortaokullar ve liseler olmak üzere üç etapta yapılan bilgi yarışmasına 52 okul katıldı. 20 ilkokulun katıldığı ilkokullar arası bilgi yarışmasında birinciliği Gazi İlkokulu kazanırken, ikinci Alüminyum İlkokulu, üçüncü de Merkez İlkokulu oldu. 21 ortaokulun katıldığı ortaokullar bilgi yarışmasında İsmet Şen Ortaokulu birinci, Seyyit Harun Ortaokulu ikinci, Merkez Ortaokulu ise üçüncü oldu. 11 lisenin katıldığı liseler arası bilgi yarışmasında ise, Seydişehir Fen Lisesi birinci, Anadolu Öğretmen Lisesi ikinci, Mahmut Esat Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.

Kaymakamlık tarafından bilgi yarışmasında birinci olan okulun öğrencilerine altın, ikinci olan okulun öğrencilerine saat, üçüncü olan okulun öğrencileri de müzik çalar ile ödüllendirildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrencilere safahat ve teşekkür belgesi ile jüride görev alan öğretmenlere de çeşitli hediyeler takdim edildi.

banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Evlilikleri bakın ne bitiriyor!
Mutlu bir evliliğin anahtarının erkeklerin daha çok çalışıp, evde eşleriyle daha az zaman geçirmeleri...

Haberi Oku