Kültür:
Alanya'nın tarihine ve kültürüne sahip çıkılıyor
Belediye Projeleri, 2017 yılının turizm hareketleri, 17.Uluslararası Alanya Turizm ve Sanat Festivali, kültürel miras çalışmaları ve yemek kültürünün anlatıldığı dergide, Reha Tartıcı’nın Başkan Yücel’e yaptığı bir röportaj’da yayınlandı. Tartıcı’nın sorularını yanıtlayan Alanya Belediye Başkan Adem Murat Yücel, Tourmag okuyucularına 2017’yılının turizm açısından durumu, yabancı turist profilindeki değişim, Alanya’nın tanıtımı için hazırlanan projeler, yerli turistlerin Alanya tercihleri konusunda bilgiler verdi.

“ALANYA DENİNCE TURİSTİN AKLINA NELER GELİYOR?”

Selçuklu’dan miras tarihi Alanya Kalesi, deniz, kum, güneş, sosyal yaşam, tarih, eğlence, yemek, alış-veriş, alternatif turizmin pek çok spor dalı olan yamaç paraşütü, dalış, trekking, plaj voleybolu, sörf gibi etkinlikleri sıralayan Alanya Belediye Başkanı ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Adem Murat Yücel röportajında, Mutfak Mirası Alanya Projesi ve kardeş şehir etkinlikleriyle ilgili de bilgi verdi.

Türkiye genelinde 6.000 adet basılan ve ayrıca elektronik nushası da e-dergi formatında 80.000 adrese mail olarak iletilen TOURMAG, aynı zamanda 3 ayda bir Fransa ve Almanya merkezli Taschen Yayınevi tarafından da basımı yapılarak Avrupa’ya dağıtılıyor.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Türkiye'nin en kısa sokağı! 23 adımda...
Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bağlı tarihi Bey Mahallesinde bulunan ‘Öz Işı Çıkmaz Sokağı’...

Haberi Oku