Kültür:
Hacıkura Kütüphanesi öğrencilerini bekliyor

 Zengin kitap yelpazesinin verdiği güvenle ödünç kitap sistemini okuyucularının hizmetine sunan Emine Hacıkura Kütüphanesi, okula giden öğrenciler için Çocuk Bölümü ve Yetişkin Bölümü olmak üzere hazırlanan çalışma masalarının bulunduğu verimli bir ortam sunuyor. Kütüphanenin misafirleri, aynı zamanda içinde barındırdığı Bilgisayar Bölümü’nden de ücretsiz faydalanarak yazıcıdan araştırdıkları ödevleri alma olanağı da bulunuyor.

YÜCEL: “EĞİTİM-ÖĞRETİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kütüphanenin önemine vurgu yaparak; “Şehrimizde Kütüphane kültürünün yerleşmesine büyük katkıda bulunan Emine Hacıkura Kütüphanesi, 7’den 70’e herkesin ziyaret ettiği bir kurum. Kütüphanemiz önemli günlerin kutlandığı bir kompleks olmasının yanısıra, yazar-okuyucu buluşmaları yapılmasını sağlayarak eğitim-öğretime destek olmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize yeni dönemlerinde başarılar dileriz.” dedi. 
Ayrıca Alanya Belediyesi, 2016-2017 eğitim-öğretim dönemi ücretsiz Bilgisayar Kursu kayıtlarının başlandığı açıklandı. Kayıtlar için iletişim numarası: 0242 511 36 24

banner111
Anahtar Kelimeler
Hacıkura Kütüphanesi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Kitaplar prömiyer yaptı

Haberi Oku