Kültür:
ÖHEP'ten muhteşem performans
Büyük ilgi gören açılış oyununa; Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya Jandarma Komutanı Serkan Akbaba, CEV ÖHEP Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Dizdaroğlu, CEV ÖHEP Okulları Okul Aile Birliği Üyeleri ve CEV ÖHEP Okulları okul idarecileri de oyunu izlemeye gelenler arasındaydı.

Sanatın her dalında adından sıkça söz ettiren ÖHEP Okulları tiyatroda da ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.Gerek dekoru gerek kostümleri gerekse sergilemiş oldukları oyunculukla açılış oyununa yakışır bir performans gösteren ÖHEP Tiyatro Kulübü öğrencileri izleyenlerden büyük beğeni aldı.

Yönetmenliğini Vedat Akabulut’un yaptığı,ÖHEP Anadolu Lisesi Müdürü Kenan Saygı ve Müdür Yardımcısı Berna Çatı'nın desteğiyle sahnelen; “Ferhat ile Şirin” adlı oyun; izleyenler tarafından büyük beğeni toplarken ÖHEP Okulları öğrencileri izleyenler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandılar.

ÖHEP Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Berna Çatı, uzun ve özverili geçen hazırlık sürecinin sonunda ortaya çıkan başarının takdire şayan olduğunu belirtirken,bu faaliyetlerin öğrencilerimizin kişisel gelişimine önemli katkı sağladığını ifade etti.

Şenlik katılımcıları 2-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Alanya Kültür Merkezi’nde seyircilerle ve yarışma jürisiyle buluşacak. 

23 Mayıs'ta Kültür Merkezinde yapılacak olan ödül töreni ile şenlik sona erecek.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Türkiye'nin en kısa sokağı! 23 adımda...
Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bağlı tarihi Bey Mahallesinde bulunan ‘Öz Işı Çıkmaz Sokağı’...

Haberi Oku